Posted by on 12 října, 2018

Mgr. Roman Hoza

kandidát č. 1

starosta města, ODS

Máme za sebou volební období, ve kterém nás v naplňování velkých cílů přibrzdilo dlouhé období omezení kvůli epidemii koronaviru a následně na to ekonomické důsledky války na Ukrajině. Nechť je tato doba pro nás velkým poučením, že naše odhodlání a snaha může být negativně ovlivněna neočekávanými událostmi s velkým dopadem na celou společnost. I přesto se některé věci ve městě opět posunuly, řada plánovaných akcí se v tomto období začala realizovat.
Pokud ve volbách naši kandidáti uspějí, věřím, že je skutečně dokážeme s vaší podporou v realizaci dokončit tak, aby byly ozdobou města a abychom oslavili 800 let Hulína s novým kulturním stánkem, kterým se můžeme chlubit, s novým parkem, za který se už nebudeme muset stydět, s rozrůstající se novou výstavbou a dalšími zlepšeními podmínek života v našem městě. Ve městě, na které můžeme být pyšní!
Úkolů máme mnoho, máme však také zkušenosti a potřebné kontakty, jsme poučeni předcházejícími krizovými událostmi. Proto také naše volební heslo zdůrazňuje nejen smělost a odvahu, ale i úctu a pokoru. Náš tým, v jehož čele mám čest stát, vás, občany Hulína Záhlinic a Chrášťan, s ním chce požádat v těchto komunálních volbách o důvěru a podporu. Děkujeme za každý váš hlas pro naši kandidátku. Věřte, že nepropadne marně. Půjdeme malými krůčky, ale poctivě každý den o kousek dopředu, abychom byli na svoje město pyšní.