Město Hulín jde správným směrem

Již více než 40 let žiji na Hané a svůj život jsem spojil s našim slavným a historickým řemeslem spjatým se slavným místem v Záhlinicích, kde působil Fr. Skopalík, který se nebývalou mírou zasloužil nejen o naše řemeslo, ale hlavně o slavnou historii našeho kraje. To, že nebylo zapomenuto na jeho památku, díky rekonstrukci jeho muzea v Záhlinicích, považuji za chvályhodný čin. Ctít tradice považuji za důležitý příslib mladé generaci i do budoucna.

Rád bych tímto vyjádřil podporu panu R. Hozovi v následujících volbách. Nemám mnoho zásad, ale ty které jsem si před mnoha lety předsevzal, se mi vždy vyplatily, když jsem se podle nich řídil.
Jedna z nich byla, zachovat se vždy dle vlastního úsudku. Lidi a jejich chování jsem vždy posuzoval dle vlastní zkušenosti a má zkušenost s panem Hozou byla vždy kladná. Vážím si na něm pracovitost, praxi v komunální politice, korektní a slušné jednání, ale především kus práce, která je za ním vidět.
Můj úsudek mi říká, nepřepřahej koně v kopci. Myslím, že prudké stoupání nás ještě čeká.

Přeji Vám šťastnou volbu.

~ Aleš Přinosil, spol. RAVEN – sladovna a pivovar Záhlinice

Já v kandidátku č. 5 věřím!

Vážení voliči, nejsem sice z Hulína, ale cítím se být jeho součástí, poněvadž tady pracuji již více jak dvacet let. Vychovávám v Základní umělecké škole potencionální hudební dorost a moji práci bych si nedovedl představit bez podpory „naší“ radnice. Tady již několik volebních období působí na postu starosty Mgr. Roman Hoza. Je to člověk, který říká lidem pravdu do očí, jedná vždy upřímně a otevřeně. Nikdy jsem od něj neslyšel (neviděl) poukazovat, že to či ono nejde, vždy hledal chodníčky a cestičky jak všechny problémy vyřešit. Radnice v čele s panem starostou má pro naše požadavky vždy pochopení a škola díky tomu vzkvétá. Za těch dvacet let jsem v Hulíně poznal spousty lidí, o kterých vím hodně. O Romanovi vím jediné: Je to člověk na pravém místě!


~ Petr Voříšek – zástupce ředitelky ZUŠ Hulín

Roman Hoza je moje volba!

Pana starostu Mgr. Romana Hozu znám již dlouhá léta. I když nebydlím v Hulíně myslím si, že poměrně dobře znám situaci v Hulíně a můžu říci, že město Hulín žije.

Roman Hoza je pro mě člověkem, který má vizi, jak dále město Hulín rozvíjet. Je obdivuhodné, kam se Hulín od doby starostování Romana Hozy posunul a co vybudoval. Je důležité mít v čele radnice člověka se zkušeností, kontakty, vizemi rozvoje a loajálnosti k městu.  Myslím si, že Roman Hoza je tou správnou volbou pro vás voliče, v této velmi neklidné době.

~ Ing. Lumír Zakravač – organizátor festivalu Slavnosti piva pod komínem v Záhlinicích